Мальдіви – це острівна держава в Південній Азії, розташована на атолах островів архіпелагу Мальдівського в районі екватора.

Це країна 1 192 коралових островів, маленьких, але дуже мальовничих ділянках суші, розкиданих в Індійському океані, що формують подвійний ланцюг з 26-ти атолів, які розташовані перпендикулярно екватору. Це одне з найбільш екологічно чистих місць на Землі.

Завдяки унікальному екваторіальному клімату, температура повітря і води тут цілий рік однакова і комфортна для відпочинку – в районі 25-30 ° С.

Мальдіви це ідеальний пляжний відпочинок з безлюдними білосніжними пляжами, бірюзові води індійського океану, мальовнича рослинність і стрункі пальми, блакитне небо і ласкаве сонце круглий рік.

Столиця Мальдівської республіки – Мале – найменша столиця в світі, стоїть на одному острові, міський аеропорт знаходиться на іншому, а готелі – кожен на окремому острові. Дістатися до готелю, в залежності від його віддаленості від аеропорту, можна на швидкісному катері, гідролітаку або літаку внутрішніх авіаліній. Для відвідування Мальдів віза не потрібна.

Офіційна мова – Мальдівська, валюта- Руфія

Релігія – Іслам.

Мальдівські острови зачаровують незабутньою різноманітністю морських форм життя. Цудові яскраві корали, тисячі видів риб, рідкісні черепахи, а також унікальні для цього регіону велетні – китові та рифові акули, а також мурени, манти, скати та багато інших.

Відпочинок на Мальдівах підходить тим, хто шукає спокою, усамітнення, тиші, романтики і насолоди красою природи.

Адду Атолл

Баа Атолл

Вааву Атолл

Гаафу Аліфу Атолл

Гаафу Даалу Атолл

Даалу Атолл

Лааму Атолл

Лавіані Атолл

Мііму Атолл

Fun Island Resort 3 *

Meeru Island Resort & Spa 4*

Bandos Maldives 4*

Emerald Maldives Resort & Spa

Furaveri Island Resort & Spa