Гаафу Даалу Атолл
Гаафу Даалу атол – яскравий і сонячний курорт, який все більше набирає популярність серед мандрівників.
Атолл розкинувся в 340 кілометрах на південь від столиці Мальдивів – Мале, і складається з 153 островів, серед яких жилими є лише 10.

Оскільки курорт тільки почав розвиватися в туристичному напрямку, на його островах залишилося маса незвіданих куточків і диких, незайманих цивілізацією куточків природи.

Головним містом атола вважається Тхінaтху, яке славиться своїми дивовижними пейзажами, на території острова маса тропічної зелені, вона оточує житлові будинки та інші будівлі. Завдяки пишній природі, тут не буває занадто спекотно.

Атолл Гаафу Даалу надає відпочиваючим найпривабливіші умови для серфінгу на всьому Мальдівському архіпелазі. Він може похвалитися безліччю казково красивих місць для дайвінгу та величезною різноманітністю підводного світу. Саме на цьому атолі, недалеко від острова Фійоарі, розташована відома на весь світ серф-точка.
Найрізноманітніші види хвиль та максимальна їх кількість спостерігається в березні-квітні, а також майже всю осінь – з початку вересня до середини листопада.

Не випадково атол визнаний національним заповідником – ці місця рясніють всілякими морськими мешканцями – тут водяться величезні флюрісцірующі медузи, скати-манти, різні акули, восьминоги та корали. Однак, живі коралові ліси можна побачити лише на глибині від 30 метрів, так як корали, які знаходиться вище, безжально знищує тепла течія.

У невеликих селах на острівці Гадху місцеві жителі виготовляють унікальні циновки. Їх плетуть з тростини і потім фарбують природними барвниками в красивий червоний колір. У сувенірних крамницях курорту можна придбати прикраси з морських раковин і каменів, а також вироби з дерева.

Любителі активно проводити час зможуть покататися на велосипеді або роликах, пограти в теніс або гольф на сучасних обладнаних майданчиках.

У місцевих ресторанчиках і тавернах можна насолодитися стравами на основі кокосового молока, свіжоприготовленими морепродуктами і рибою. Відпочиваючи на Гаафу Даалу атолі, обов’язково варто спробувати десерти, виготовлені на основі свіжих екзотичних фруктів.

Якщо ви мрієте відпочити та усамітнитися в обіймах природи, то краще цього місця на знайти.
Відпочинок на Гаафу Даалу – ця унікальна можливість провести прекрасні дні серед приголомшливо красивої екзотичної природи Мальдів.

Amari Havodda Maldives 5 *

Ayada Maldives 5 *