Вааву Атолл
Атолл Вааву – це архіпелаг з 19 островів, з яких лише 5 населені. Це один з найбільш малонаселених атолів Мальдівських островів, в цілому тут живуть близько 2 тис. чоловік.

Атолл знаходиться недалеко від екватора, температура повітря вдень близько +30 ° C, вночі +26 ° C, вода прогрівається до +26 ° C. Кращий час для відпочинку на Вааву Атолл – з грудня по квітень.

Всі пляжі тут покриті дрібним піском з перетертих прибоєм коралів, вхід в море практично скрізь пологий.
Атолл Вааву це рай для рибалок і дайверів, є шанс побачити рибу-молот і інших не менш цікавих риб.

Дайв-сайт Фоттейо-Канду входить в п’ятірку кращих в світі – пірнати тут можна практично скрізь, але найкрасивішими вважаються рифи зі східного боку атола. На Південному Сході атол має найдовший на Мальдівах цілісний риф довжиною 55 кілометрів.

Білосніжний чистий пісок, бірюзове море, блакитне безхмарне небо над головою, – все це має створити казковий пляжний відпочинок. Тут можна годинами плавати в теплій воді, засмагати і насолоджуватися морським бризом.
Відпочиваючи на островах Вааву атола, неодмінно варто зайнятися дайвінгом або сноркелінгом віндсерфінгом, покататися на банані або катамарані.

Шанувальники шопінгу зможуть відвідати місцеві сувенірні лавки, де продаються прикраси з морських раковин, різнокольорових коралів і каменів, а також всілякі вироби з кокоса і очерету.

Затишні кафе пропонують смачні і різноманітні національні страви. Особливою популярністю користується свіжоприготований тунець, рис з кокосовим молоком і салати з екзотичних овочів і фруктів.

Готелі Вааву атола радо зустрічають відпочиваючих протягом усього року.

Alimatha Aquatic Resort 4 *

Dhiggiri Tourist Resort 12+ 4 *

Cocogiri Island Resort 4 *