Даалу Атолл
Даалу Атолл (Dhaalu Аtoll) розташований приблизно в 150 км від Мале, його протяжність з півночі на південь – 38 км і з заходу на схід 23 км.

Дивно, але тут ще збереглися місця, не зворушені людиною, з первозданною красою природи.

Температура повітря на цьому сонячному курорті сягає в середньому + 33 ° C, води в високий сезон – + 27-29 ° C, відпочивати найкраще з грудня по березень, коли рідко йдуть дощі і не буває сильних хвиль.

Поки тільки два острови атола доступні для відпочинку туристам:
Кудахуваду – головний і самий заселений острівець курорту, який приваблює гостей своєю розвиненою інфраструктурою і безліччю розваг на будь-який смак.

Велавару – острів черепах, який мандрівники люблять за екзотичну рослинність, прекрасні пляжі, дивовижні лагуни і незвичайні будиночки – бунгало, побудовані в формі черепах.

Черепах можна побачити в північній частині атола, тут же найкрасивіші місця для занурень, де можна помилуватися лісами різнокольорових коралів і морських рослин а також дивовижними екзотичними рибками, морськими кониками і медузами.

Атолл славиться не тільки дайвінгом і пляжним відпочинком, так як на його території розташовано безліч історичних пам’ятників.

Однією з найпопулярніших серед мандрівників пам’яток вважається унікальна древня мечеть, повністю виконана з різьблених коралів, не менш цікавим буде відвідування руїн старовинних буддистських монастирів.

Саме завдяки своїй красі і особливій атмосфері, сюди мріють приїхати на кілька днів романтики і закохані пари.

Kandima Maldives 5*

Riu Palace Maldives 5 *

Angsana Velavaru 5 *