Angsana Velavaru 5 *
Цей розкішний готель розмістився на красивому острові Велавару, відомому також як «Черепаший острів» і оточеному водною блакиттю Індійського океану.
Трансфер займає 45 хвилин на гідролітаку (з 06:00 до 16:00) або 30 хвилин на літаку внутрішніх авіаліній до аеропорту Кудахуваду + 40 хвилин на катері.

Готель відкрився в грудні 2007 р, часткова реновація проведена в 2019 р. Комфортабельні вілли, побудовані в традиційному мальдівському стилі очікують гостей в тінистих тропічних заростях біля білосніжного пляжу, серед прозорих вод лагуни.

Для відпочинку гостей також СПА-центр, різноманітність видів спорту, дайвінг, безліч дайв сайтів поблизу.

Смачна вишукана кухня в ресторанах і прохолодні екзотичні напої в барі, романтичні вечері при свічках на березі – все це створює прекрасний настрій і безтурботний відпочинок.

Всього в готелі 113 номерів:

26 Beachfront Villa (88 м², макс. 3 + 1 infant або 2 + 1 + 1 infant). Берегові вілли з виходом на пляж. Спальня з ліжком king-size, ванна кімната з душем, душ на відкритому повітрі, тераса.

8 Beachfront Romance Villa (88 м², макс. 3 + 1 infant або 2 + 1 + 1 infant). Берегові вілли з виходом на пляж. Спальня з ліжком king-size, ванна кімната з душем, ванна і душ на відкритому повітрі, тераса.

24 Infinity Beachfront Pool Villa (104 м², макс. 3 + 1 infant або 2 + 1 + 1 infant). Берегові вілли з виходом на пляж. Спальня з ліжком king-size, ванна кімната з душем, ванна і душ на відкритому повітрі, тераса з приватним басейном (6 х 2.5 м).

18 Deluxe Beachfront Pool Villa (207 м², макс. 3 + 1 infant або 2 + 1 + 1 infant.). Берегові вілли з виходом на пляж. Спальня з ліжком king-size, ванна кімната з душем, міні-садок з приватним басейном і душем на відкритому повітрі. Тераса, альтанка для відпочинку.

2 Velavaru Villa (323 м², макс. 4 або 2 + 2 чол.). Берегові вілли з виходом на пляж. Номер складається з двох окремих будівель (спальня з ліжком king-size + ванна кімната з душем і спальня з ліжками twin + ванна кімната з душем), об’єднаних спільною територією з міні-садком з невеликим басейном. Тераса, альтанка для відпочинку.

1 Angsana Villa (473 м², макс. 5 або 2 + 2 + 1 infant). Берегова вілла з виходом на пляж. Номер складається з двох окремих будівель: в одному – дві спальні (ліжко king-size і роздільні twin), ванна кімната з душем / в іншому – спальня з ліжками twin, зона вітальні, ванна кімната. Загальний міні-садок з приватним басейном (5х3 м), душ на відкритому повітрі. Тераса, альтанка для відпочинку

Комплекс InOcean Villas (всього 34 водні вілли) розташований в 1 км від острова:

9 InOcean Sunrise Pool Villa (175 м², макс. 3 або 2 + 1 + 1 infant). Дворівневі водні вілли з видом на схід. Спальня з ліжком king-size, зона вітальні, ванна кімната з ванною і душем, тераса з приватним басейном (7х3 м) і надводним гамаком. На верхньому поверсі – зона відпочинку з павільйоном для проведення спа-процедур.

11 InOcean Sunset Pool Villa (175 м², макс. 3 або 2 + 1 + 1 infant). Ідентичні по наповненню номерами InOcean Sunrise Pool Villa, але мають вид на захід.

5 InOcean Sunrise Pool Villa with Sala (232 м², макс. 3 або 2 + 1 + 1 infant). Дворівневі водні вілли з видом на схід. Ідентичні по наповненню номерами InOcean Sunrise Pool Villa, але додатково мають альтанку (sala).

6 InOcean Sunset Pool Villa with Sala (232 м², макс. 3 або 2 + 1 + 1 infant). Ідентичні по наповненню номерами InOcean Sunrise Pool Villa with Sala, але мають вид на захід.

3 InOcean Sanctuary Pool Villa (287 м², макс. 5 або 2 + 2 + 1 infant). Дворівневі водні вілли з двома спальними (в одній ліжко king-size, в інший – роздільні twin). Дві ванні кімнати, вітальня з обідньою зоною. На верхньому поверсі – простора зона відпочинку з павільйоном для проведення спа-процедур. Тераса з приватним басейном (7х3 м), надводним гамаком і окремої альтанкою.

Комплекс водних вілл «InOcean Villas» знаходиться в 1 км від острова, пересування між курортом і віллами здійснюється тільки на човнах. Вілли мають власний ресепшн, ресторан і бар, але гості водних вілл також можуть користуватися всіма послугами готелю Angsana Velavaru на основному острові. Недалеко від готелю знаходиться близько 30 точок для дайвінгу.

Сайт готелю: www.angsana.com