Якщо Ви запитаєте навіщо взагалі потрібна страховка?

Як мінімум вона потрібна для Вашої безпеки і відсутності почуття тривоги, перебуваючи в чужій країні. Так як медицина за кордоном задоволення не з найдешевших, це суттєво скоротить Ваш бюджет.

Як ми з Вами знаємо, для того, щоб виїхати за кордон, потрібно в обов’язковому порядку оформити страховку. Про це свідчить стаття 16 в Законі України «Про туризм».

Якщо Ви купуєте повний туристичний пакет, то страховка в нього вже входить.

Це звичайне туристичне страхування, яке покриває медичні витрати, в тому випадку, якщо у Вас виникнуть проблеми зі здоров’ям, перебуваючи за кордоном. Звичайно ж рекомендуємо відповідально поставитися до збору своєї особистої аптечки.

Якщо самостійне лікування не допомагає, тоді швидкою допомогою виступає саме оформлена раніше страховка.

Якщо страховий випадок все таки настав, що ж робити?

Перше, що Ви повинні зробити, це повідомити страхову компанію про подію. У полюсі вказані номери телефонів / електоронная пошта / вайбер страховика. Потрібно вказати номер свого страхового поліса, ПІБ, де Ви перебуваєте, контактний номер телефону та звичайно ж суть проблеми. Далі страховик займається організацією медичної допомоги, в тому випадку, якщо Ваш випадок страховий.

Нагадуємо, що страховка не діє у випадку алкогольного, наркотичного або токсичного сп’яніння. Так само винятком є ​​хронічні захворювання, вагітність, стоматологія.

Якщо Вам доведеться щось купувати на свій рахунок, то обов’язково зберігайте всі чеки, рецепти лікаря, довідку-рахунок з медичного закладу і тд. Так як по приїзду потрібно буде в конкретні терміни оформити звернення з виплати в страхову компанію.

У разі, якщо страховик не здійснив виплату або ж вона не дуже піддається логіці з Вашими реальними витратами, то рекомендуємо звернутися до суду. Так само можна відправити скаргу до органу страхового нагляду.

Якщо тур не пакетний або ж можливо у Вас з’явилося бажання зробити додаткову страховку, а може Ви подорожуєте самостійно, як бути в цій ситуації?

Ми можемо Вам запропонувати страхування як додаткову послугу, так як співпрацюємо зі страховими компаніями. З даного питання звертайтесь до наших менеджерів, з задоволенням допоможемо.

Рекомендуємо оформляти поліси зі страховою сумою не менше ніж в 30 тис. дол.

Якщо ж Ви збираєтеся займатися активними і екстримальними видами спорту, потрібно оформляти страховку для цих же цілей, так як звичайна медична ці витрати не покриє.

Так само Ви можете додатково застрахувати себе від нещасного випадку, скасування поїздки або ж свій багаж наприклад.