Лавіані Атолл
Лавіані Атолл – один із наймальовничіших на Мальдівах, розташований в 120 км на північ від Північного Мале, в нього входять 63 острова.
Трансфер з Мале на гідролітаку, що курсує приблизно 1 раз на годину, займає близько 40 хвилин.

Температура повітря тут протягом всього року тримається на позначці + 30 ° C, вода прогрівається до + 25-26 ° C. Кращий час для відпочинку на курорті – з грудня по травень.

Саме в цьому місці любителі дайвінгу будуть в повному захваті від великої кількості і різноманітності підводного світу-екзотичних коралів і яскравих тропічних рибок. Ті, хто боїться занурюватися з аквалангом, може поплавати на човні з прозорим дном, що теж дозволить милуватися красою підводного світу поблизу атола.
Крім дайвінгу можна зайнятися віндсерфінгом, риболовлею або відправитися на прогулянку на парусному човні.

Можна також насолодитися красою місцевих краєвидів в піших прогулянках, побачити екзотичні рослини і пальми, яких тут безліч, а от квітів майже немає.

Якщо цікаво побачити корінних мешканців цих місць-їдьте на острів Куреду, там є ціла печера черепах.

Насолодившись повною мірою природою, відпочинком на пляжі і підводним плаванням, можна відправитися в Мале або на інші острови для того, щоб оглянути місцеві визначні пам’ятки культури.

Готелі Лавіані Атола представлені двома сучасними готельними комплексами і невеликими, але дуже затишними традиційними хатинами.

Hurawalhi Island Resort 5*

Atmosphere Kanifushi Maldives 5 *

Cocoon Maldives 5 *