Єгипет – це унікальна країна, яка розташована відразу в декількох частинах світу – Африка та Азія. Одна з найдавніших цивілізацій, що збереглася до наших днів. Кожен турист знайде для себе щось своє, різноманітність відпочинку вельми величезна.

Коралові пляжі Шарм Ель Шейха, де можна зустріти неймовірну кількість морських мешканців, починаючи від маленьких рибок і закінчуючи дельфінами і величезними черепахами. Немає людей, які не люблять пірнати з маскою і спостерігати за “іншим світом”. Є ті, хто цього не пробував 🙂

Широченні піщані пляжі Хургади – для любителів релаксу і “ледачого” відпочинку від суєти. Тут можна нікуди не поспішати, а просто плавати, засмагати і насолоджуватися красою системи “Все включено”.

Ми вже говорили про те, що Стародавній Єгипет – це одна з найбільш загадкових цивілізацій. Такі пам’ятки, як піраміди Гізи, Сфінкс, Національний музей Каїра, найстаріше місто Луксор, монастирі Святого Антонія і Святої Катаріни, бедуїнські поселення в пустелі, круїзи по Нілу.

Перераховувати можна нескінченно, але краще, щоб бачили очі 🙂
Для любителів екстремального відпочинку є сафарі на квадроциклах, різні види спорту: дайвінг, снорклінг, віндсерфінг, кайтсерфінг і т.д. За одне відвідування все не спробуєш, тому, Ви обов’язково повернетеся.

ХургадаЕль ГунаСахл Хашиш Макаді бейСома бейСафага

Шарм-ель-Шейх

Марса Алам