Сафага – давнє арабське містечко. Місто було популярне ще в Стародавньому Єгипті, завдяки унікальним цілющим властивостям його «чорного» піску тому курорт Сафага активно розвиває медичну інфраструктуру. Тут лікують хвороби суглобів і шкіри.

Тут вас чекають всі необхідні умови для спокійного, розміреного і комфортного відпочинку на узбережжі Червоного моря. Тут знайдуть заняття до душі і любителі активного відпочинку. У Сафазі часто дме вітер, що робить курорт привабливим для туристів, а за неймовірно красивий підводний світ тутешнє узбережжя дуже люблять дайвери. Головною визначною пам’яткою міста вважається її приголомшливе піщане узбережжя. Місто привертає до себе величезну кількість любителів водних видів спорту, таких як кайтсерфінг і віндсерфінг. Устаткування для подібних занять надається в готелях міста. Приїжджають сюди і любителі підводного плавання.

До рукотворних пам’яток міста слід віднести розташований в центрі міста турецький форт, організований ще в 16 столітті і гавань фараонів Аль-Коссейр, знамениту великими запасами слонової кістки і дорогоцінних каменів. Порівняно недалеко від Сафаги приблизно в 60 км знаходиться інший популярний єгипетський курорт – Хургада.

Shams Safaga 4*

Lotus Bay 4*

Amarina Abu Soma Resort & Aqua Park 5*

Magic Life Kalawy Imperial 5*