Активно розвивається курорт Сома Бей розташований в 34 км від Хургади. Найчистіше море, красиві коралові рифи і незайманий підводний світ Червоного моря – ідеальне місце для занять підводним плаванням, для серфінгу і інших видів водного спорту.

Зручний захід у море і мілководді дає можливість малюкам самим гратися в чистих водах Червоного моря. З півночі і зі сходу курорт огинають коралові рифи з багатющою фауною. Краса і різноманітність підводного світу затоки приваблює дайверів, не тільки відпочиваючих в готелях курорту Сома Бей, а й з Хургади. Особливо цінується у дайверів розташований недалеко від курорту Сома Бей кораловий риф Рас Абу Сома, у вигляді прямовисної стіни, що йде на дно на кілька десятків метрів. На глибині 35 метрів в ньому можна знайти печеру, порослу м’якими коралами, в якій мешкає безліч кольорових екзотичних риб, в тому числі скати і сірі рифові акули.

Готелі мають великі зелені території і надають широкий спектр послуг. За межами готелів немає населених пунктів, а тільки гори, море і пустеля.

Soma Bay- чудовий варіант відпочинку для тих, хто хоче відключитися від напруженого ритму сучасного життя, суєти великих міст і жвавих курортів. Курорт особливо припаде до душі цінителям спокою і усамітнення.

Sentido Palm Royale Soma Bay 5*

Steigenberger Resort Ras Soma 5*

Caribbean World Soma Bay 5*

Kempinski Hotel Soma Bay 5*

Moevenpick Soma Bay 5*