Ель-Гуна – дуже оригінальний єгипетський курорт, розташований в 30 км на північ від Хургади. Від інших місць його вигідно відрізняє те, що він складається з острівців, з’єднаних між собою мостами і каналами. По воді курсують човни, що перевозять туристів. Така своєрідна «єгипетська Венеція». Це більш престижний курорт, ніж сусідня Хургада, тому і ціни тут вище.

Крім пляжного відпочинку на курорті великий вибір розваг. В Ель-Гуна є магазини, кафе і ресторани, нічні клуби, казино і музеї, а також великі можливості для активного відпочинку: дайвінг, кайтсерфінг, гольф, теніс, кінний спорт, польоти на міні-літаку і багато іншого.
Пересуватися по Ель Гуні можна безкоштовно завдяки спеціальній транспортній системі на човнах і мікроавтобусах по території курорту, користуючись загальною для всіх готелів інфраструктурою курорту.

Всім туристам, відпочиваючим в Ель-Гуні радимо відвідати острів Ель Кафр – напрочуд гарне місце курорту. Традиційна єгипетська архітектура гармонійно втілилася тут у східних купольних зводах, алеях і затишних двориках – все в м’яких пастельних тонах, з якими так художньо гармонує бірюза моря. У Каряї ви знайдете чим зайнятися – магазини, ресторани, кафе та інші розваги на будь-який смак. Ще одна визначна пам’ятка Ель-Гуни – Гольф Клуб, який вважається одним з кращих гольф-клубів на всьому Близькому Сході.

На курорті немає висотних готелів, тільки невисокі будівлі або котеджі. Тільки два готелі на курорті – Сlub Med і Movienpick Resort – мають прямий вихід до моря, від інших потрібно пливти до морського пляжу на човні або купатися прямо в каналі. Важливий момент: купання в каналах дозволено не скрізь, а тільки на спеціально пристосованих ділянках. Курорт ідеально підійде для красивого романтичного і не дуже галасливого відпочинку пар, для молоді. Головне правильно вибрати готель відповідно до своїх вимог і відпочинок в Ель-Гуна не розчарує Вас.

Labranda Club Paradisio 4 *

The Three Corners Ocean View 4 *

Casa Cook El Gouna 5*  

Mövenpick Resort Spa El Gouna 5*

Sheraton Miramar Resort El Gouna 5*