Макаді Бей

Макаді Бей – під такою назвою відома бухта в затишному місці на березі Червоного моря в 30 кілометрах від Хургади.

Курорт оцінять шанувальники спокійного відпочинку, які люблять приймати морські ванни та хочуть відпочити від суєти і шуму.

Курорт складається з декількох готельних комплексів, віддалених від галасливого міста . Готелі займають величезні території і пропонують різноманітні можливості для активного відпочинку: басейни, ресторани, дискотеки, анімаційні програми, СПА-центри та інше. Цей курорт називають куточком Європи в Єгипті, так як готелі виділяються відмінним сервісом.
Бари, ресторани, магазини, дискотеки і інша інфраструктура розташовуються тільки на території самих готелів, а за межами – лише пустеля і гори.

Природа Макаді заслуговує на особливу увагу: тутешнє море зберегло свою красу і чистоту, крім чудових пляжів з пологим заходом в море, тут є можливість помилуватися прекрасними кораловими рифами, а території готелів розташовані серед зелені. При розробці плану будівництва курорту єгиптяни зробили акцент на зеленій зоні – вони хотіли створити оазис серед пустелі.

У порівнянні з багатьма іншими курортами готелі Макаді Бей виділяються наявністю значної кількості зелених насаджень- пальм, зелених кущів і квітів.

Екскурсійна програма в Макаді досить різноманітна. Пропонуються природні екскурсії на коралові острови, рибалка, сноркелинг і дайвінг, різні сафарі на джипах, мотоциклах і квадрациклах по довколишній пустелі.

Якщо ви збираєтеся познайомитися з історією Стародавнього Єгипту, то з Макаді краще вибирати екскурсії в Луксор.

З визначних пам’яток варто звернути увагу на розташовані поруч з Макаді Бей монастирі – Святого Антонія і Святого Павла. Це два найбільш відокремлених монастиря на узбережжі Червоного моря. У монастирях туристам розповідають про історію Єгипту.

Макаді Бей вважається справжньою рукотворною перлиною в намисті всіх єгипетських курортів.

Iberotel Makadi Beach 5*

Stella Di Mare Beach Resort & Spa Makadi Bay 5*

Steigenberger Makadi 5*

Serenity Fun City 5*

Cleopatra Makadi Bay 5*

Jaz Makadi Saraya 5 *