Окурджалар


Окурджалар (Okurcalar) – невелике курортне селище, розташоване на Середземноморському узбережжі Туреччини, в 94 км від аеропорту Анталії і в 31 км від Аланії.

Берегова лінія Окурджалар сильно порізана, і утворені цією особливістю затоки і бухти надають місцевим пейзажам особливу мальовничість. Пляж піщано-гальковий: на березі дрібна галька, у воді – пісок. Захід в море пологий, так що Окурджалар – відмінний варіант сімейного відпочинку з дітьми. Чим ближче до Аланії, тим дрібніше галька – по ній можна ходити босоніж.

На пляжі доступні водні розваги (лижі, банани, мотоцикли, дайвінг), є пункти прокату водного спорядження.
З розваг в Окурджалар можна виділити рафтинг, катання на конях, теніс, водні види спорту, пляжний футбол і волейбол, більярд, боулінг, водне поло. Ті, хто стежить за свої здоров’ям, можуть відвідати фітнес-клуби, медичні центри, турецькі лазні і сауни.

Завдяки клімату тут рідко бувають дощі і сильні вітри, тому туристичний сезон відкритий з середини травня і закривається лише в жовтні.

Інфраструктура місцевості представлена сучасними готелями, приватними особняками і віллами.

Мальовничі ділянки, на яких розташовані готелі, покриті квітами і пальмами. На їх території багато зелені, зарості бананів, величезні гранати, екзотичні та декоративні дерева, квіти. Переважна більшість знаходиться на першій лінії, прямо на узбережжі. Багато готелів в Окурджалар пропонують своїм постояльцям не тільки багатолюдні корпуси, але також і тихі затишні бунгало.

Також на узбережжі багато кафе, ресторанів і ринок. Є і банкомати, пункти обміну валют, стоянки таксі. А ось любителям нічного життя з Окурджалар доведеться вирушати на пошук розваг в сусідні Сіде або Аланію.

Botanik Hotel & Resort 5 * , Botanik Platinum 5 *

Delphin Deluxe Resort 5*

Granada Luxury Resort Spa 5 *