Туреччина – це не просто казкова країна, що з’єднує європейський стиль життя і східний колорит, вона ще й має багату  історію.Це країна живої культури, країна древніх цивілізацій.  Тут дивним чином поєднується приємна атмосфера пляжного відпочинку, жваве нічне життя, дружелюбність і гостинність місцевого населення, давня історія і розвинена інфраструктура курортів.

Дивовижна природа, золоті піщані пляжі, мальовничі гори, покриті сосновими реліктовими лісами, яскраве сонце і, звичайно, кристально-чисте, ласкаве і тепле море – все це робить курорти Туреччини привабливими для туристів.

Головна перевага відпочинку в Туреччині – співвідношення ціни і якості послуг, що надаються, їх різноманітність, безвізовий режим.  Відпочинок в Туреччині задовольнить запити будь-яких туристів -і сімей з дітьми,і людей, що віддають перевагу спокійному респектабельному відпочинку.  Молодих людей надихне бурхливе нічне життя з масою всіляких розваг.

Більшість пляжів в Туреччині відзначені блакитними прапорами ЮНЕСКО як самі екологічно чисті пляжі в Європі.  У Туреччині величезна кількість історичних пам’яток, починаючи від античних руїн, закінчуючи християнськими святинями, що дозволяє не тільки відпочити на морі, але і долучитися до вивчення світової історії.

Для шопоголіків ідеальним буде відпочинок в Стамбулі і Анталії.  Тут є безліч курортів, які досить сильно відрізняються один від одного. Белек – респектабельний курорт з якісними, дорогими готелями, Сіде – прекрасне місце для відпочинку з дітьми, Аланія і Кемер – центри активного молодіжного відпочинку.  Все більш популярним стає Егейське узбережжя, а зокрема найвеселіше і тусовочне місце в Туреччині – міста Мармарис і Бодрум.

Сезон в Туреччині починається з травня і закінчується серединою жовтня.  Однак купальний сезон починається з кінця травня і триває до кінця вересня. Найсприятливіший час для відвідин Туреччини кінець травня – середина вересня, стовпчик термометра в цей період не опускається нижче +25 градусів.  Дощів в цей час практично не буває, тут завжди сонячно і тепло.  Райони Туреччини дуже відрізняються по клімату, прохолодніше завжди в гірських районах (Кемер, Егейське узбережжя), сухе повітря і більш тепле море в східних районах Анталійського узбережжя (Белек, Сіде, Аланія).

Перед туристами стоїть питання: який регіон відпочинку вибрати, щоб були задоволені всі учасники подорожі?  Ми розповімо про найцікавіші напрямках, кожне з яких гідне уваги.

Інструкція щодо заповнення HES коду  для в’їзду в Турцію


Анталійське узбережжя

Егейське узбережжя

Стамбул

Каппадокія

Термальні курорти

Гірськолижні курорти