Анталійське узбережжя – найбільша курортна область Туреччини. Омивається теплим Середземним морем, характерний найтепліший клімат, чудова природа, різноманітність екскурсійних об’єктів, величезний вибір готелів від економічних до готелів дуже високого рівня. Переліт в аеропорт м. Анталія.

Основні курорти даного узбережжя:
Кемер – розташований на південь від Анталії, включає в себе місто Кемер, селища Бельдібі, Гейнюк, Кириш, Чамьюва і Текірова. У Кемері гори підходять близько до моря, тому курорт характеризується найкрасивішими пейзажами і гальковими пляжами. Деякі готелі насипають на своїх пляжах привізний пісок, але в будь-якому випадку при вході в море залишається галька. Клімат в Кемері більш вологий, ніж в інших курортах. У самому місті Кемер і в селищі Бельдібі є кілька хороших дискотек і нічних клубів, їх можна пропонувати для тусовочного відпочинку молоді.


Анталія – тут знаходиться аеропорт. У самому місті розташовані недорогі міські готелі категорії 3-5 *. В регіоні Анталія знаходяться курортні райони Лара і Кунду, для яких характерні хороші піщані пляжі, пологий вхід в море. Тут розташовані готелі категорії 5 * дуже високого рівня, більшість з яких працює по системі «ультра все включено». Регіон Лара і Кунду як правило, вибирають вимогливі туристи, яким потрібен високий рівень комфорту і якості обслуговування, а також туристи з маленькими дітьми через хороші пляжі і невелику відстань від аеропорту.

Белек вважається самим «зеленим» курортом Туреччини. Практично вся територія оголошена заповідником. Готелі Белека майже всі дуже високого рівня, від категорії 5 * до VIP рівня. У більшості готелів Белека великі зелені території, піщані або піщані з невеликою кількістю маленьких камінчиків пляжі. Курорт відмінно підходить для сімейного відпочинку, для респектабельного спокійного відпочинку.

Сіде – один з кращих варіантів для відпочинку з дітьми. Цей курорт характеризується піщаними пляжами, хорошими готелями, комфортним кліматом. У самому місті велика кількість магазинів, ресторанів, барів і дискотек. У Сіде готелі на будь-який смак і гаманець, тому курорт підійде для різних категорій туристів.

Аланія – наймасовіший і улюблений курорт Туреччини. Регіон Аланії включає саме місто Аланья, селища Окурдажалар, Авсаллар, Інжекум, Конакли, Обакюй і Махмутлар. Пляжі в Аланії різні – є чисто піщані, є піщано-галькові, в деяких місцях регіону на вході в море лежать великі камені. Більшість готелів Аланії орієнтовані на спокійний сімейний відпочинок, але в самій Аланії є кілька недорогих готелів, які підходять для молодіжного відпочинку. Багато готелів розташовані через дорогу від моря, найчастіше під дорогою передбачений облаштований підземний перехід.