Готель Serenity Fun City 5* знаходиться в районі Макаді Бей. Був відкритий у 2012 році, проходить щорічну поетапну реновацію. Складається з основної 2-поверхової будівлі й комплексу 5-поверхових корпусів.

Готель добре підійде для активного та сімейного відпочинку з дітьми. Гості курортного готелю Serenity Fun City 5* користуються пляжною зоною спільно з гостями партнерського готелю, а також тенісним кортом, загальним лаунжем і кімнатою для ігор.

У готелі та неподалік можна зайнятися різними видами активного відпочинку, зокрема снорклінгом і дайвінгом. Площа території понад 150 000 м. Одна з яскравих особливостей Fun City тематичний парк розваг це “Аквапарк” з різноманітними басейнами та водними гірками для будь-якого віку, і “Луна-парк” з різними розвагами для дітей. Прекрасний готель з усіма зручностями для сімейного відпочинку і великих компаній.

Готель розташований в 34 км від аеропорту Хургади.

Піщано-кам’янистий пляж протяжністю 300 метрів, розташований в готелі Serenity Makadi Beach через дорогу 600 метрів. Захід в море з понтона, є корали. Курсує автобус до пляжу кожні 15 хвилин.

Сайт готелю: www.serenityhotelsegypt.com