Чарівний готельний комплекс Cleopatra Makadi Bay 5* в східному стилі розташований поруч з піщаним пляжем і кораловим рифом. Ідеальний вибір для дайверів, а також для сімейного відпочинку. Корпуси Beach Hotel приймають до розміщення тільки дорослих гостей (Adults Only).

Готель знаходиться в регіоні Макаді Бей, на березі моря, у 25 км від аеропорту Хургади. До послуг гостей 8 відкритих басейнів, дайвінг-центр, магазини, супермаркет і ринок. Готель складається з головної 2-поверхової будівлі і окремо розташованих 3-поверхових будівель, один ліфт в головній будівлі. Готель був відкритий у 2009 році, Часткова реставрація пройшла у 2020 році. Власний піщаний пляж протяжністю 400 метрів, понтон, невеликий кораловий риф. Вхід в море з берега, рекомендується спеціальне взуття.

Доглянута територія, просторі номери, якісне обслуговування, персонал дуже уважний і привітний з постояльцями. Гостей порадують безплатні зручності, такі як хаммам і спа-терапія. Для гостей з дітьми передбачений майданчик, дитячі стільчики та ліжечка. Гостям доступні заняття фітнесом, заняття аеробікою і фітнес-центр а також пінг-понг, великий теніс та дайвінг.

Сайт готелю: https://cleopatraluxurymakadi.com/Pages/Default.aspx