Iberotel Palace 5*

Готель розташований на першій береговій лінії, в 20 км від аеропорту міста Шарм Ель Шейх і в 400 метрах від старого ринку. Був відкритий в 1996 р, остання реновація – 2019 р.

Складається з чотирьох 3 -поверхових корпусів. Цей затишний елітний клубний готель на березі моря, з гарною зеленою територією, серед доглянутих галявин і розлогих фінікових пальм, чудовим піщаним пляжем і високим рівнем сервісу безумовно сподобається гостям.

Номерний фонд готелю налічує 263 добре обставлених номери, включаючи 244 поліпшених стандартних номери, 2 напівлюкси, 8 бізнес люксів з видом на море, 8 бізнес люксів з видом на сад і 1 королівський люкс з виглядом на море.

Власний піщаний пляж протяжністю 225 метрів, є також кораловий пляж Ras Katy, до пляжу курсує безкоштовний човен за графіком.

Доглянута зелена територія, чудовий піщаний пляж, високий рівень сервісу – все розташовує до повноцінного відпочинку. Крокова доступність до Old Market (Старого Міста) дає можливість в повній мірі поринути і насолодиться місцевим колоритом.

Сайт готелю: www.jazhotels.com