Шарм-ель-Майя


Якщо ви вирішили відпочити в Єгипті і шукаєте зручний затишний куточок, то бухта Шарм-ель-Майя стане в цьому плані ідеальним вибором. Вона розташована на південно-західній частині курорту Шарм-ель-Шейха. Зупинившись на відпочинок в Шарм-ель-Майя, ви отримуєте відмінну можливість нескінченно милуватися бухтою в формі петлі, захищеної з усіх боків від вітрів.

З акваторії відчалюють яхти та прогулянкові катери, що відвозять туристів в морські подорожі до національного парку Рас-Мохаммед.

Бухта найзахищеніша від вітрів, так що вона стане прекрасним вибором для відпочинку в зимову пору року.

Від Шарм-ель-Майя в кроковій доступності знаходиться Старе місто зі східним ринком і мечеттю. Тут можна не тільки розважитися і посидіти в одній з безлічі кав’ярень, а й купити все, що вашій душі завгодно. Тут продають смачні фрукти, пряні спеції, одяг, сумки, сувеніри та багато-багато іншого. Так що, мабуть, це найкраще місце для шопінгу в Шарм-ель-Шейху.

На ринку навіть є магазин Duty Free, де за встановленими правилами можна купити все необхідне протягом двох діб після прильоту. Якщо хочете його відвідати – обов’язково візьміть з собою паспорт.

Шарм-ель-Майя відрізняється одними з найбезпечніших пляжів на всьому узбережжі Синайського півострова. Вони все піщані, захід у воду практично ідеальний. Тут можна не боятися порізати ноги об каміння і корали, або наступити на морського їжака. Саме тому цю бухту дуже часто вибирають ті туристи, які їдуть відпочивати до Єгипту з дітьми.

Iberotel Palace 5*