Sheraton Sharm hotel 5*

Готель розташований в 12 км від аеропорту, в 5 км від бухти Naama Bay, в 12 км від Старого міста, в 10 км від Soho Square, на самому березі моря.

Готель з розвиненою інфраструктурою. Всі номери в головній будівлі – з видом на море. Стандартні номери в віллах – з видом на сад. Готель славиться своїми конференц-залами, пляжем і одним з кращих SPA-центрів в Шарм-ель-Шейху.

Готельний комплекс складає основна каскадна 7-поверхова будівля і комплекс вілл. Входить у великий готельний комплекс SHERATON SHARM HOTEL, RESORT, VILLAS & SPA, який складається з SHERATON SHARM HOTEL (Main Building + Villas) і SHERATON RESORT AREA. Відкрито в 1999 році, варто відзначити, що номерний фонд готелю вимагає реновації.

На особливу увагу заслуговує SPA центр готелю. Добре обладнаний тренажерний зал має додатковим бонусом чудовий вид на море.

Ширина пляжної смуги 25 м, довжина – 975 м. Поруч з готелем розташований кораловий риф, вхід тільки по понтону (понтон з перилами і драбинкою, 65 м). На пляж можна потрапити прямо з холу готелю, спустившись на ліфті.

Рекомендуємо для сімейного та молодіжного відпочинку.

Сайт готеля: www.sheratonsharm.com