Шаркс-бэй


Бухта знаходиться за 5 кілометрів від міжнародного аеропорту Шарм-Ель-шейху. Поруч з нею знаходиться ще одна невеличка бухта — White Knight Bay (в перекладі Білий Лицар). Її часто відносять як частину Шаркс-Бей, бо знаходяться вони зовсім поруч і немають виразних кордонів

Шаркс Бей одна з найцікавіших бухт для плавання, так як кораловий риф тут дуже красивий і різноманітний. Тут можна побачити великих наполеонів, скатів і небезпечних крилаток, риб-хірургів, мурен. До того ж підводні течії в Шаркс Бей відсутні, тому це найкраще місце для новачків, які хочуть зайнятися дайвінгом. Чудові коралові рифи і не вітряна погода взимку цілий рік приваблюють сюди все більше відвідувачів.

Бухта Шаркс Бей знаменита своєю пішохідною вулицею Soho Square. Так як свою назву вона отримала від однойменної лондонської площі, багато тут нагадує про Велику Британію – паби, червоні будки і британський будинок.
Soho Square більше нагадує одну велику вулицю розваг тут є безліч магазинів, ресторанів, кінотеатр, співаючий фонтан і навіть каток!
Єдиний мінус – ціни в Шаркс Бей трохи вище, ніж в інших куточках Шарм-ель-Шейха.

Через коралове плато, яке підходять практично до самого берега, зайти в море можна лише із пірсів (пантонів). На деяких пляжах є розчищені доріжки для безпечного входу в море, однак відпочиваючи з дітьми обов’язково звертайте увагу на пляж готелю, адже не всюди є розчищений від коралів захід в море. Більшість пляжів організована терасами, тут розставлені лежаки, парасольки, є кабінки для переодягання, душові тощо. Вечорами готелі організовують вечірки та анімаційні програми.

Акуляча бухта безумовно чудова місцина для класного відпочинку з друзями чи романтичної поїздки.

Hilton Sharks Bay Resort 4*

Concorde El Salam Sharm El Sheikh Front Hotel 5*, Concorde El Salam Sharm El Sheikh Sport Hotel 5*

Savoy 5*, Royal Savoy5* (Adults Only 12+)

Sierra Sharm El Sheikh Hotel 5*

Four Seasons Resort Sharm El Sheikh 5*

Sultan Gardens Resort 5*

Jolie Ville Golf & Resort 5*

DOMINA CORAL BAY HOTEL, RESORT, SPA & CASINO

Sheraton Sharm hotel 5*