Royal Monte Carlo Sharm Resort & Spa (Adults Only 16+) 5 *

Розташований на території Monte Carlo Sharm Resort & Spa 5 * в найближчих до моря корпусах, що примикають до головного басейну, з прямим видом на море.

Готель має велику зелену територію, красиві сучасні номери та чудовий сервіс з широким спектром a la carte ресторанів, доступ до яких не обмежений.

Був відкритий в 2000 році, остання реновація проводилась в 2014 році. Готель не розміщує дітей до 16 років.
Окрема Royal зона в Лобі готелю для Royal гостей забезпечує ексклюзивну індивідуальну реєстрацію в готелі і оформлення всіх документів з максимальним комфортом, оперативністю і дотриманням приватності.

Номерний фонд готелю налічує 97 номерів.
Концепція харчування ROYAL AI- Роял все включено (діє 24 години).
Гості готелю можуть користуватися усіма ресторанами і барами готелю MONTE CARLO SHARM RESORT & SPA 5 *, також 24 години доступні безалкогольні напої і спиртні напої місцевого виробництва: пиво, вино і міцні алкогольні напої, міні-бар заповнюється солодкими напоями + пиво разово по приїзду, преміальний алкоголь місцевого виробництва включений в пакет.

Royal Lounge для гостей 16+
Зона Royal Лаунж розташована в одному з королівських котеджів на «першій лінії» Monte Carlo Sharm Resort & Spa 5 *. Тераса Royal Lounge виходить на головний басейн, а також забезпечує прекрасний вид Червоне море і о. Тиран.
У Лаунжі для гостей накривають сніданки і обіди. Окремо подають закуски, а також традиційний післяобідній чай і десерти. Протягом усього дня Royal гостям пропонують прохолодні напої: фреш сік і преміум алкоголь. Прекрасна кухня, вишуканий інтер’єр, спокійна і затишна атмосфера дозволять Вам насолодитися часом, проведеним в Лаунжі.

WI-FI – безкоштовно, покриває всю територію готелю і номера.

На території готелю окремий Royal пляж, спеціально створений для Royal гостей. Відокремлене місце, яке можуть відвідувати тільки Royal гості 16+, дозволить розслабитися і насолодитися морем і сонцем.
Гості з дітьми користуються пляжем готелю Monte Carlo Sharm Resort.
На пляжі гостям пропонуються гарячі і прохолодні напої.
Пляж піщаний, кораловий риф, є понтон.

Готель підійде для любителів спокійного респектабельного відпочинку.

Сайт готелю: www.montecarlosharm.com