Рас-Ум-Ель-Сід

Бухта Рас-Ум-ель-Сід знаходиться між затоками Наама Бей і Шарм-ель-Майя.
На відміну від більшості єгипетських курортів тут безвітряно і тихо.


Тутешні води відрізняються красою, прозорістю і кількістю морських мешканців. Море тут досить глибоке, вже біля берега є круті обриви, які можуть досягати 20-60 метрів.

Бухта Рас-Ум-Ель-Сід знаменита кораловим стовпом, що опускається вниз на цілих 50 м. Новачкам занурюватися на таку глибину не рекомендується, а от професійні дайвери досліджують ці рифи не тільки в денний, але і в нічний час.

У підводних рифових печерах водяться групери, скляні рибки, зелені черепахи, мурени, крилатки, тропічні ставриди і навіть баракуди.

На узбережжі Рас-Умм-ель-Сід не надто багато магазинів і крамничок, тому за сувенірами і єгипетськими диковинками краще з’їздити в Старе місто. Різні дрібниці, а також ліки можна купити при готелях.

Берегова лінія поділена на невеликі пляжі, що належать певним готелям. Серед них зустрічаються як піщані, так і рифові або змішані ділянки. Через кам’янистій структури рельєфу більшість пляжів складаються з 3-4 рівнів, а спуск до моря забезпечують сходи зі зручними поручнями. Захід в воду можливий як з берега, так і з понтона.

Окрім живописних природних об’єктів на території Рас-Ум-ель-Сіда розташований дельфінарій «Dolphinella», торговий район Іль-Меркато, власна мечеть, східний базар і торгово-розважальний центр «1000 і 1 ніч», що нагадує ілюстрацію до знаменитої арабської казки.

Monte Carlo Sharm Resort & Spa 5* 

Royal Monte Carlo Sharm Resort & Spa (Adults Only 16+)

Hilton Waterfalls Resort 5*

Jaz Fanara Resort & Residence 4*

Reef Oasis Beach Resort 5*

Sentido Reef Oasis Senses Resort  5*