Monte Carlo Sharm Resort & Spa 5*

Готель розташований на першій береговій лінії в районі Хадаба, всього в декількох хвилинах від всесвітньо відомого національного заповідника Рас Мухамед і міжнародного комерційного центру Іль Меркато. Всього в 5 хвилинах від готелю розташований колоритний Старий Ринок, в 10 хвилинах їзди район Наама Бей і в 20 хвилинах їзди аеропорт міста Шарм Ель Шейх.

Готель має велику зелену доглянуту територію, гарні сучасні номери та чудовий сервіс з широким спектром a la carte ресторанів, заслужено відзначений безліччю нагород.

Готельний комплекс складається з Monte Carlo Sharm Resort & Spa 5 * і вишуканої частини готелю для респектабельного відпочинку тільки для дорослих – Royal Monte Carlo Sharm Resort & Spa (adults only) 5 *.

Концепція харчування – UAI ультра все включено діє 24 години: ранній сніданок, сніданок, пізній сніданок, обід, вечеря, пізня вечеря, закуски і сервіс безалкогольних та алкогольних напоїв місцевого виробництва.
Включено безкоштовне відвідування на вечерю 4 ресторанів a la carte (без обмежень кількості відвідувань за умови проживання в готелі не менше 7 ночей):
-китайський ресторан Blue Ginger (Суші і Тапаньякі за додаткову плату)
-ресторан Fayrouze (Східна та Ліванська кухня)
-індійскій ресторан India Palaceресторан The Grill (Барбекю)
-італійський ресторан аля карт La Luna для гостей 16+, за додаткову плату.

Всього в готелі 7 відкритих басейнів: 5 – для дорослих, 2 – для дітей.
Любителів активного проведення часу чекають анімаційні програми і невеликий аквапарк.

Гості готелю користуються власним піщаним пляжем. Пляж – каскадний, вхід в море тільки з понтона (новий, починаючи з 2020 року) або по підводним доріжках (2 підводні доріжки), є міні лагуна для дітей.

Рекомендуємо для спокійного, розміреного відпочинку.

Сайт готелю: www.montecarlosharm.com