Jaz Fanara Resort & Residence 4*

Сучасний клубний готель, розташований на першій береговій лінії між кручами Рас Ум Ель Сід з видом на Національний парк Рас Мухамед і Червоне море, в 22 км від аеропорту міста Шарм Ель Шейх.
Невелика бухта чудово захищена від вітру і поєднує як піщане узбережжя, так і наявність власного коралового рифу.

Готель був відкритий в 2000 році, остання реновація проводилась в 2013 році (номери категорії Superior Room), в 2018 році проводилась реновація номерів категорії Standard Room, Deluxe Room, Family Room.

Складається з основного триповерхового будинку, яке має два крила (Sea Front Area) і комплексу з 30 двоповерхових корпусів: Residence Villas і Residence Area.
Всього в готелі 378 номерів різних категорій.
В основній будівлі номери категорії Superior Room, Superior Sea View Room, Junior Suite.
У двоповерхових корпусах зони Residence Villas – Standard Rooms, Deluxe Family Rooms.
У двоповерхових корпусах зони Residence Area – Standard Rooms, Deluxe Family Rooms, Family Suites.
Номери стильно оформлені з використанням приємних тканин пастельних тонів, м’яких меблів з додатковими колірними акцентами – оазис розкоші і стилю.

Всього в готелі 5 басейнів (три басейни для дорослих і два для дітей). Один басейн для дорослих і один для дітей з підігрівом в зимовий період.

Гості можуть насолодитися різноманітними видами розваг на території готелю, від дайвінгу та снорклінга до простого відпочинку на приватному пляжі. В готелі запропоновано все можливе, щоб провести відпочинок незабутньо і комфортно.

На території готелю Jaz Fanara Resort знаходиться два ресторани і кілька стильних барів. Гостям також доступні тенісний корт, фітнес центр, оздоровчий клуб і більярд, надається безкоштовний wi-fi в громадських місцях.

Власний піщаний пляж протяжністю 120 метрів, чудовий неповторний кораловий риф. Захід в море з берега, понтона в готелі немає.

Цей елегантний готель ідеально підходить для романтичного або сімейного відпочинку.

Сайт готелю: www.jazhotels.com