Rehana Sharm Resort Aqua Park & Spa 4

Готель розташований на початку району Nabq Bay курорту Шарм-Ель-Шейх, друга лінія від готелю Rehana Royal Beach Resort Aqua Park & Spa 5*.

Готель був відкритий в 2004 році, призначений для тих, хто любить море, сонце та веселощі разом. Затишний , із комплексом вигадливих басейнів, він ідеально підходить для тихого сімейного відпочинку, романтичного відпочинку для пар та молодят та активного відпочинку для компаній.

Готель пропонує цікаву розважальну програму з ранку до самого вечора з безліччю пам’яток. Водні гірки та дитячі майданчики – рай для дітей.

Гості курортного готелю Rehana Sharm мають право користуватися приватним піщано-кораловим пляжем курорту Rehana Royal Beach Resort & SPA 5 *, який повністю обладнаний парасольками, лежаками, матрацами та пляжним баром. Вхід до моря – кораловий, понтон 115 метрів запрошує всіх відкрити один з найкращих районів для дайвінгу Червоного моря.

Унікальна особливість курорту Rehana Sharm – зручний підземний тунель, спеціально розроблений для безпечного проходження на пляж. Усі гості можуть насолодитися невеликою поїздкою клубними машинами, що чекають біля тунелю.

Сайт готелю: www.rehanaresorts.com