Набк

Район Набк-Бей знаходиться в 10 км від міжнародного аеропорту Шарм-ель-Шейха, в 15 км від головного туристичного району міста – Наама Бей, а також в 25 км від Старого міста Шарм-ель-Шейха.
Найчастіше цей район називають саме так, хоча формально ніякої затоки або бухти там немає. Це морське узбережжя навпроти острова Тиран (Tiran), дві лінії готелів на будь-який смак і головна торгово-розважальна вулиця Набк – Ла Страда.

Пляжі тут піщані і пологі, вхід у воду тут дуже плавний і довгий. Для комфорту туристів багато готелів зробили довгі понтони, деякі мають довжину до 800 метрів. Завдяки тому, що тут не глибоко, ці пляжі особливо сподобаються сім’ям з маленькими дітьми, так як малюки можуть грати на мілководді.

Але є у пляжів Набк-Бея і мінуси. Так як вони займають довгу смугу узбережжя і нічим не закриті, тут буває досить вітряно, особливо в зимовий період. В цей час часто вішають червоний або чорний прапор і закривають пляжі для купання. Також особливість купання в Набк полягає в яскраво-вираженій зміні припливів і відливів. У цьому випадку теж виручають понтони, за якими можна «наздогнати» воду, що пішла. Сильні вітри приваблюють численних любителів кайтсерфінгу.

Більшість аптек, кафе, пабів і ресторанів, магазинів з сувенірами, продуктами і різноманітними товарами, які можуть знадобитися на відпочинку, розташовані на головній торгово-розважальної вулиці Набк Ла Страда. Там можна знайти однойменний торговий центр La Strada, великий центр Al Khan і магазин Metro, але й автентичних крамничок з гучними продавцями і необхідністю торгуватися до останнього на Ла Страда теж вистачає.

Гостям, які цікавляться екскурсіями, рекомендуємо побувати в заповіднику Набк (Nabq National Park), який в 1992 році увійшов до складу знаменитого Рас-Мохаммеда. Достаток птахів, що гніздяться в мангрових гаях парку, і багатющий підводний світ його коралових рифів нікого не залишать байдужими. Тут росте понад 130 видів рослин. Відправитися туди можна на автобусі або яхті, причому вибирати краще автобус, щоб погуляти по території парку.

З настанням осені погода приємніша для відпочинку, так як зима і початок весни в Набк помітно прохолодніше, ніж осінь, а тому, кожен турист вибирає свій улюблений сезон, грунтуючись на показниках температури повітря і води.

Серед дайверів Набк найбільш популярний завдяки кораловим гаям з великою кількістю морської живності. Тим більше до них дуже легко дістатися – досить пройти по понтону і спуститися в воду з маскою-трубкою, як опинишся серед казкових підводних пейзажів. Можна відправитися до затонулого судна, чий остов видніється в кінці пірсу при готелі Royal Albatros Moderna.

Головною визначною пам’яткою Набк є заповідна прибережна територія, де заборонено підводне полювання і рибна ловля. Тут кожен може побачити красу підводного світу в її первозданному вигляді.

Barcelo Tiran Sharm 5*

Jaz Mirabel Beach 5*

Sea Beach Aqua Park Resort 4*

Regency Plaza Aqua Park & Spa 5*

Amwaj Oyoun Resort & Casino 5*

Parrotel Beach Resort 5*

Parrotel Aqua Park Resort 4*

Nubian Island 5*

Nubian Village 5*

Cleopatra Luxury Resort 5*

Rehana Sharm Resort Aqua Park & Spa 4*

Rehana Royal Beach Resort Aqua Park & Spa 5*

Charmillion Club Aqua Park 5*

Charmillion Sea Life Resort 4, Charmillion Gardens Aquapark 5, Charmillion Club Resort 5*