Nubian Village 5*

Готель Nubian Village – це курорт, з якого відкривається вражаючий вид на бірюзову воду Червоного моря та золотий ландшафт Південних Синайських гір та пустелі.

Готель має всі можливості, щоб забезпечити приємний час, починаючи від простого відпочинку на пляжі готелю або біля басейнів- до широкого вибору закладів харчування, занять водними видами спорту, спа-центру, шоу програм та дитячої анімації.

Це безумовно якісне житлове середовище, починаючи від чарівних стандартних номерів і номерів класу люкс, закінчуючи сімейними номерами, бунгало для медового місяця в оточенні саду в особливій романтичній обстановці та привабливо оформлених люксах, в яких можна насолоджуватися якісним відпочинком!

Гості готелю Nubian Village можуть користуватися інфраструктурою готелю Nubian Island, крім ресторанів і барів. Готель складається з 3-х поверхового головного будинку, 2, 3-х поверхових будівель і 26 одноповерхових бунгало. Готель був відкритий в 1997 році, остання реновація проводилась в 2019 році (реновація номерів в головній будівлі).

Гості користуються власним каскадним пляжем, спуск до пляжу по сходах. На вас чекає прекрасний живий кораловий риф ,є природні лагуни з піщаним дном для купання з дітьми. Стаціонарний понтон довжиною 100м для декількох готелів – Nubian Village 5 *, Parrotel Beach Resort 5 * і Parrotel Aqua Park Resort 4 *.
Вхід в море пологий, дно піщано-кам’янисте. Рекомендується спеціальне взуття.

Рекомендуємо готель як для сімейного, так і активного молодіжного відпочинку.

Сайт готелю: http://www.nubian-village.com/