Nubian Island 5*

Готель- де завжди свято відпочинку! Яскравий, веселий , гостинний!

Готель Nubian Island унікальний своєю архітектурною нубійською елегантністю, оточений пишним зеленим ландшафтом і прекрасними басейнами лагунами, які, здається, нескінченно тягнуться до пляжу. Розташований в затоці Набк, ви всього за 10 хвилин їзди від аеропорту Шарм-Ель-Шейха та за 20 хвилин від затоки Наама.

Загальна площа території готелю – 60000 кв.м. Готельний комплекс складається з основної 3-х поверхової будівлі і комплексу одноповерхових бунгало.

Гості готелю Nubian Island можуть користуватися інфраструктурою готелю Nubian Village, крім ресторанів і барів. При відвідуванні аквапарку в Nubian Village 5 * включено відвідування бару біля басейну біля аква зони. При спільних вечірках, що проходять на території одного з готелів, напої подаються для всіх гостей.

Готель Nubian Island пропонує широкий спектр спортивно-оздоровчих заходів, запланованих для всієї родини, будь-якої вікової групи та інтересів. На додаток до розслаблюючого приватного пляжу готелю з парасольками, шезлонгами та власною пристанню, гості можуть також розважитися в басейні з водною гімнастикою та водними іграми, насолодитися діяльністю міжнародного дайвінг-центру, численними спортивними майданчиками та різноманітними анімаційними програмами з іграми та конкурсами.

Гості користуються власним каскадним пляжем, спуск до пляжу по сходах. Є невелика лагуна для дітей. Стаціонарний пірс для декількох готелів – Nubian Village 5*, Parrotel Beach Resort 5 * і Parrotel Aqua Park Resort 4 *.

Рекомендуємо готель як для сімейного, так і активного молодіжного відпочинку.

Сайт готелю: http://www.nubian-island.com/