Jaz Mirabel Beach 5*

Готель входить в комплекс з трьох готелів Jaz Mirabel Club, Jaz Mirabel Beach, Jaz Mirabel Park. Загальна площа території становить 185000 кв.м.
Гості цих трьох готелів можуть вільно переміщатися по території комплексу і користуватися інфраструктурою комплексу. Харчування і напої гості можуть отримувати тільки в барах і ресторанах свого готелю, відповідно до системи «Все Включено».
Відвідування загальної пляжної зони, всіх басейнів комплексу, гірок, тренажерного залу, SPA центру і амфітеатру – без обмежень.

У готеля дуже красива зелена доглянута територія, пишні рослини і яскраві квіти на тлі блакитного неба радують око і піднімають настрій. Неповторна архітектура і стиль вражають. Харчування в готелі дуже якісне і різноманітне, підійде на будь-який смак.

Характерною рисою даного готелю є велика кількість номерів для відпочинку сім’єю і невеликий аквапарк.

Це гарне співвідношення ціни і якості, комфорту і зручності, сімейної атмосфери і послуг, покликаних зробити перебування тут дуже приємним.

Власний пляж протяжністю 400 метрів, кораловий вхід в море з понтона ( довжина750 метрів), також є піщаний заход- ідеальний і безпечний, на мілководді немає ні їжаків, ні каменів.

Рекомендуємо для молодіжного, романтичного або сімейного відпочинку.

Сайт готелю: http://www.jazmirabelresort.website/