Charmillion Sea Life Resort 4, Charmillion Gardens Aquapark 5, Charmillion Club Resort 5*

3 готелі, які знаходяться в одному комплексі.
Charmillion Sea Life 4 * – розташований на першій береговій лінії, має загальну територію та інфраструктуру з готелями Charmillion Club Resort і Charmillion Gardens Aqua Park. Гості можуть користуватися послугами всіх трьох готелів комплексу. Готель складається з основної будівлі (ресепшен) і комплексу 2-х поверхових корпусів.
Гості готелю користуються власним піщаним пляжем, є невелика лагуна для дітей. Стаціонарний пірс – в пляжній зоні готелю Charmillion Club Resort . Рекомендуємо для якісного сімейного та молодіжного відпочинку.

Charmillion Gardens Aqua Park 5*– розташований відразу за готелями Charmillion Club Resort і Charmillion Sea Life і має з ними спільну територію.
Готельні номери розташовані, в деякому віддаленні від пляжу, навколо аквапарку. Готель складається з головного 2-поверхової будівлі і 5-й 2-поверхових будівель.
Аквапарк з 11 гірками для дорослих і 11 гірками і водними атракціонами для дітей. Тут велика різноманітність водних атракціонів і гірок таких як аква-труба, сімейний слайд, турбулентність, чорна діра, компактний слайд, Мультислайд, широкий слайд, рафтинг, космічний катер і вільне падіння.
На додаток до всього готель може запропонувати хвильовий басейн з ексклюзивним і унікальним видом на море і острів Тиран. Все це, поряд з ресторанами і барами, зроблять ваш відпочинок веселим і незабутнім.
Гості готелю користуються власним піщаним пляжем – є невелика лагуна для дітей. Стаціонарний пірс – в пляжній зоні готелю Charmillion Club Resort.
Рекомендуємо для активного сімейного та молодіжного відпочинку.

Charmillion Club Resort 5 *
Готель складається з основної будівлі і комплексу з восьми одне і двоповерхових корпусів.
Комплекс пропонує безліч магазинів, ресторанів і барів, тренажерний зал і СПА, є дитячий клуб з інтернаціональною командою аніматорів, дитячий ігровий майданчик і дитячий куточок з дитячим меню в головному ресторані.
Власний піщано-кам’янистий пляж протяжністю 700 метрів, вхід в море з понтона -є корали.
Слід звернути увагу, що має місце сильна течія.
Рекомендуємо для активного сімейного та молодіжного відпочинку.

Сайт готелів: www.charmillionresorts.com