The Three Corners Happy Life Beach Resort 4*

Готель був відкритий в 2011 році, остання реновація проводилась в 2016 році, розташований на західному узбережжі Червоного моря, в 40 км на північ від міста Марса-Алам. Загальна площа території становить 254 000 кв.м. Складається з головного одноповерхової будівлі і окремо розташованих 2-поверхових будівель.

У головній будівлі знаходяться стійка реєстрації, лобі, головний ресторан і один з трьох барів. У просторому саду є 2 басейни (один з підігрівом в зимовий час) з баром, вбудованим глибоким басейном для занять, «ледачою річкою» і 3 водними гірками.

Для маленьких гостей працює міні-клуб і облаштований ігровий майданчик. Крім того, надаються всі зручності для дайверів, які бажають вивчити незаймані місця для дайвінгу, а приголомшливий сноркелинг забезпечений гостям прямо від причалу.

Одним з найважливіших факторів популярності готелю є його розташування. Готельний комплекс знаходиться на відмінному піщаному узбережжі з білосніжними пляжами, що мають пологий спуск у воду. Власний піщано-гальковий пляж протяжністю 500 метрів, вхід в море з понтона.

Рекомендуємо готель для пляжного молодіжного відпочинку і відпочинку з сім’єю і дітьми.

Сайт готелю: www.threecorners.com