Порт Галіб


Новий еко-курорт на південь від Хургади, рукотворний оазис на жаркому березі Червоного моря, який був відкритий для туристів у 2009 році.

Ідеальне місто для відпочинку було спроектовано найвідомішими світовими дизайнерами-проектувальниками Francois Spoerry, EDAW і Sogreah. На незайманому шматочку узбережжя Червоного моря турботливі руки творців звели унікальний за своєю неповторності оазис з розкішними алеями, басейнами, фонтанами, парками і сучасною інфраструктурою. Незважаючи на те, що курорт має штучне походження, його творці зберегли гармонію з природою, а архітектура є традиційною і самобутньої для Єгипту.

Пляжі Порт-Галіба унікальні своєю кришталевою чистотою і мальовничістю. Південний пляж вважається сприятливим для сімейного відпочинку і плавання. Східний пляж ідеальний для дайвінгу та снокерлінгу. Протяжність берегової лінії курорту складає 18 км.

Епіцентр життя колись рядового портового містечка – це набережна Corniche & Khan, протяжністю близько милі. Тут велика кількість розважальних закладів, численних ресторанів, базарних крамниць.

В якості розваг: недавно відбудований дайв-центр «Імператор», великий спортивний зал, дитячий клуб, спа-центр, а також безліч варіантів активного відпочинку – теніс, міні-гольф, водні види спорту, катання на конях та верблюдах. Плюс до всього – шопінг в торговій галереї, де розташувалося понад 150 магазинів. Крім того, Порт-Галіб знаходиться в зручній близькості з Луксором, Едфу, Асуаном, що дозволить в будь-який момент познайомитися з красотами Стародавнього Єгипту.

Клімат теплий і сприятливий для відпочинку в будь-який час року, найсприятливіший сезон з квітня по листопад включно.

Тури в Порт-Галіб стабільно популярні і приваблюють відпочиваючих з усього світу. Ідеальне поєднання найчистіших вод Червоного моря, чудової інфраструктури курорту і красот зелених парків, які оточують шикарні готелі, робить Порт-Галіб першокласним курортом для незабутнього респектабельного відпочинку.


В Порт Галібі розташовані готелі: Marina View Port Ghalib Hotel 3*
Marina Lodge 4*
Port Ghalib Resort 5* та Siva Port Ghalib 5*
The Palace Port Ghalib 5*
SUNRISE MARINA PORT GHALIB (ex REHANA ROYAL PORT GHALIB) 5 *

На відрізку довжиною в 60 км, між Порт Галіб та Марса Алам розташовані з півночі на південь наступні готелі:

The Three Corners Fayrouz Plaza 5*
Royal Tulip Beach Resort 5*
Concorde Moreen Beach Resort 5*
The Three Corners Happy Life 4*
Hilton Nubian 5*
Malikia Resort Abu Dabbab 5*
The Three Corners Equinox Beach Resort 4*
Elphistone Resort Marsa Alam 4*
Calimera Habiba Beach Resort 5* та Kahraman Park Resot 4*
Brayka Bay Resort 5* та Royal Brayka Beach Resort 5*
Aurora Bay Beach Resort 5*