Sunrise Marina Resort Port Ghalib 5*
Готель відкритий в 2016 році після повної реновації номерного фонду і всіх внутрішніх приміщень. Розташований в 7 км від аеропорту міста Марса Алам і в 215 км від аеропорту міста Хургада.

Оформлений в сучасному арабському стилі, поруч морська набережна з багатьма магазинами, кафе і ресторанами. У готелі представлені зручності і розваги для гостей будь-якого віку: 2 басейни (один з них з підігрівом), аквапарк з 4 гірками і підігрівом і дитячий аквапарк з підігрівом, фірмовий дитячий клуб Kids Planet з аніматорами, дитячий ігровий центр, дайвінг-центр, тенісний корт, тренажерний зал, спеціально розроблений спа-центр, чудовий клуб Red і ультрасучасний боулінг-центр Amuse.

Оскільки готель розташований в Порт-Галіб, у туристів є можливість щодня прогулюватися по променаду, який простягнувся вздовж усієї набережної.

Дискотека на території готелю – найбільша дискотека в цьому регіоні. Вхід можливий не тільки для гостей цього, але і для гостей інших готелів. Піщаний пляж готелю біля в’їзду в гавань Порт-Галіб, де можна помилуватися на чудовий підводний світ Червоного моря.

Рекомендуємо готель для молодіжного та сімейного відпочинку з дітьми.

Сайт: https://www.sunrise-resorts.com/ru/Home/MARSA_ALAM/SUNRISE_Marina_Resort_Port_Ghalib