Malikia Resort Abu Dabbab 5*

Готель розташований в мальовничому місці на березі Червоного моря 30 км від аеропорту міста Марса Алам, на території заповідної зони Абу Дабаб, де мешкає безліч морських тварин і риб, включаючи морських корів і величезних черепах. Чудові коралові рифи і затоки роблять це місце справжнім раєм для любителів дайвінгу та снорклінгу. Протяжність пляжу – 500 м уздовж берегової лінії затоки. Пляж ділиться на 2 частини: піщану і коралову. Для відвідування пляжу рекомендується спеціальне взуття. Понтона немає.

Всі кімнати готелю El Malikia Resort відрізняються елегантним і сучасним оформленням, оснащені кондиціонером і комфортними, сучасними меблями.

На території комплексу працює головний ресторан EL Walima, два заклади по системі a-la-carte (китайський La Luna Chinese Restaurant і барбекю – Barbie-Q Dinner) і один на пляжі El Dawar Beach Restaurant.

На території готелю є 3 басейни (один підігрівається). У двох басейнах є водні гірки. Поруч з басейнами встановлені зручні шезлонги і парасольки для захисту від сонця.

Рекомендуємо готель для сімейного, молодіжного та романтичного відпочинку.

Сайт готелю: www.malikiaabudabbab.com