Hilton Nubian 5*

Знаходиться на самому березі Червоного моря, в курортному регіоні Марса-Алам, поруч з бухтою Абу-Дабаб, знаменитої своїм кораловим рифом, різноманітністю мешканців підводного світу а також своїм пологим піщаним дном та чистою прозорою водою. У бухті живуть величезні черепахи, до 1.5 метрів в діаметрі. Тут немає течій і хвиль, а глибина починається поступово, корал можна спостерігати навіть на невеликій глибині.

Готель має в своєму розпорядженні велику територію з власним піщаним пляжем, чотирма басейнами, ресторанами, барами, дитячим міні-клубом. Ресепшен і готельні номери виконані в нубійському стиліДо послуг гостей цілодобовий тренажерний зал і номери із видом на Червоне море.

В готелі працює багато закладів харчування, у тому числі кафе в бедуїнському стилі, де можна замовити кальян і помилуватися танцем живота. В головному ресторані вам запропонують приготовану в печі піцу та “шведський стіл” з десертами. У барі біля басейну подають салати і кебаб на грилі.

Готель прекрасно підійде для любителів снорклинга і дайвінгу, а також для сімейного, молодіжного або романтичного відпочинку.

Сайт готелю: www.hilton.com