Concorde Moreen Beach Resort 5*

Готель з панорамним видом на узбережжі Червоного моря знаходиться в самому центрі затоки Абу-Дабур, в курортному регіоні Марса-Алам.

Готель пропонує своїм гостям комфортабельні номери з прекрасним видом на квітучий сад і море. Номери готелю оформлені в сучасному стилі в світлих тонах. У розпорядженні гостей власний балкон з видом на море і сад, гостинний куточок, телевізор з плоским екраном і міні-бар. Готель має гарну зелену територію, власний піщаний пляж і гарну інфраструктуру.

Наявність свого «домашнього» рифа-явна перевага готеля. Він знаходиться зовсім неглибоко, прямо на вході в море, тому навіть ті, хто не дуже добре плаває і пірнає, можуть легко захопитися його красою і розглянути всіх його жителів.

Головна особливість готелю – хороший спа-центр. Сюди приїжджає все більше і більше туристів саме завдяки спа-процедурам високої якості.

Пляж готелю для зручності туристів розділений на 2 частини: сімейну, де проводять анімаційні програми, звучить гучна музика, і є пологий вхід в море, і зону, куди дозволено вхід лише дорослим. Таким чином, туристи один одному не заважають.

Готель Concorde Moreen Beach Resort 5 * прекрасно підійде для всіх типів відпочинку.

Сайт готелю: https://marsaalam.concorde-eg.com/en/best-hotels-marsaalam