Сіде – один з популярних курортів турецького Середземномор’я, розташований між Анталією і Аланією.
Відстань до міжнародного аеропорту Анталії – 68 км.

Сіде- це широкі піщані пляжі і чисте море, апельсинові гаї і соснові ліси. Саме місто Сіде називають «музеєм під відкритим небом». Тут знаходиться велика кількість античних пам’яток: кріпосна стіна міста, яка оточувала Сіде з моря і з суші, головні ворота, залишки храму Тихе і Фортуни, римські терми, в яких в даний час знаходиться археологічний музей; храм Діоніса; руїни амфітеатру, в якому проходили бої гладіаторів, призначений для 20 тисяч глядачів.

Також тут можна погуляти по мощених вуличках, де розташовані різні лавки з одягом, сувенірами і прикрасами, подивитися на білосніжні яхти, що стоять в гавані, скуштувати смачні страви в незліченних ресторанчиках і кафе – все це відпочинок в Сіде.

Неподалік від міста, в семи кілометрах, знаходиться водоспад Манавгат, води якого впадають в море, тому туристи можуть купатися одночасно в річковій і морській воді.

Клімат на курорті середземноморський і не має різких температурних перепадів. Сезон захоплює період з квітня по жовтень. Погода в цей час тут спекотна – до 30 градусів, а вода в морі тепла до +26 ° C.

Курорт можна назвати універсальним, оскільки він підійде як для молодих активних людей, так і для сімейного тихого відпочинку з дітьми. Спокійний відпочинок на пляжі переходить в активне нічне життя з безліччю барів і ресторанів.

Чолаклы