Jacaranda Hotel Apartments 3*

Готельний комплекс апартаментів розташований всього в 500 м від затоки Каламіс. Ресторани, бари і нічні клуби розташовані всього в 800 м від готелю. Головний курортний центр Протарас знаходиться в 4 км від комплексу. До жвавих курортів Айя-Напа (приблизно 18 км) і Паралімні (близько 8 км) легко дістатися на автобусі, зупинка якого знаходиться поруч з готелем.

Готель має достатньо простору зелену територію, для гостей – 2 басейни, тенісний корт, є сауна, Wi-fi безкоштовний лише в лоббі. На території працює головний ресторан, ресторан a`la carte та бар біля басейну. В готелі є анімаційна команда, вдень пропонують різноманітні спортивні розваги, а ввечері – шоу програми.

Для дітей – дитячий басейн, ігровий майданчик, є дитяча анімація та міні-диско, в ресторані – стільчики.

Готельний комплекс складається з двох 5-поверхових корпусів та семи 2-поверхових бунгало. Разом це 150 номерів категорії Studio та One bedroom (двокімнатний номер). Сейф платно: 12 євро / тиждень + 10 євро депозит за ключ, за кожен додатковий день – 2 євро

Міський піщаний пляж розташований в 500 м від готелю.Пляжні рушники: 5 євро + 5 євро депозит, пляжне обладнання за додаткову плату.