Кіпр – це третій по величині острів в Середземному морі, який розташувався на схід від Греції і на південь від Туреччини. Історично склалося, що в 1974 році острів був поділений на частини, і на сьогоднішній день ми маємо основну частину – Республіку Кіпр та Турецьку Республіку Північного Кіпру.

Всі відомі курорти –

Пафос

Лімассол

Ларнака

Айя Напа

Протарас

Чому Кіпр? Кіпр це універсальна країна, яка пропонує чудовий відпочинок для молоді, для сімей з дітками, для романтичного відпочинку, для активного відпочинку з екскурсіями. Кіпр вважається найсонячнішим островом Середземномор’я – 340 днів на рік тут світить сонце. На Кіпрі досить м’який клімат, що дозволяє приймати гостей протягом року. У зимовий період близько +15 градусів, що дає прекрасну можливість подихати свіжим морським повітрям і познайомиться з багатовіковою історією країни ближче. У літній період середня температура піднімається в середньому до +32 і цей час краще присвятити пляжному відпочинку. До речі, на Кіпрі 64 пляжів, що мають відзнаку “блакитного прапору” за чистоту!

Екскурсійний Кіпр хоч і не дуже багатий, але точно зможе урізноманітнити будь-який відпочинок. Протягом багатьох віків, Кіпр перебував під владою різних держав, завдяки чому на острові збереглось достатньо пам’яток різних епох та цивілізацій. 

Ми пропонуємо невеличкий список цікавих та мальовничих місць для ознайомлення з країною – «must-візит» Cyprus.

Кіпр пропонує туристам різноманітний відпочинок. На острові є гольф поля та кінні комплекси; можна поїхати на джип сафарі як вздовж узбережжя так і в глиб острова; зайнятись дайвінгом, рибалкою або віндсерфінгом. 

Любителі шопінга, також зможуть задовольнити свої смаки. Як і в будь-якій європейській країні, на Кіпрі є великі торгові центри з брендованими магазинами, які час від часу влаштовують розпродажі.

І звичайно ж, не забуваємо, про те, що на Кіпрі досить активне нічне життя. Існує стереотип, що крім Айя-Напи, більше ніде відпочивати молоді. Але це не правда. Насправді ж, майже кожний курорт має дискотеки, і вирує активне нічне життя. 

Всі туристи, що вилітають на Кіпр, зобов’язані не раніше 24 годин до вильоту  заповнити анкету “Cyprus Flight Pass” на сайті cyprusflightpass.gov.cy і отримати персональний QR код. Звертаємо Вашу увагу, що при заповненні анкети необхідно завантажити довідку з результатом тесту. Дітям до 12 років не потрібно!