Vantaris Garden 1*

Vantaris Garden розташований в селищі Каврос, в 3 км від Георгіуполіс, в 45 км від міста Ханья, в 100 км від міжнародного аеропорту міста Іракліон, в 18 км від міста Ретімно. Знаходиться недалеко від готелів Vantaris Beach і Vantaris Palace.
Це невеликий готель в класичному стилі, де більшість послуг і зручностей знаходяться в готелі Vantaris Palace Hotel, і гості можуть скористатися всіма зручностями, пропонованими Vantaris Palace.

В готелі Vantaris Garden є власний відкритий басейн з дитячою секцією, сад з шезлонгами та парасольками.

Готель пропонує 2 системи харчування: HB – сніданки та вечері та AI – «все включено». Концепція AI включає: сніданок, обід, вечеря в основному ресторані готелю Vantaris Palace (напої: безалкогольні напої, соки, місцеве пиво, місцеві рожеві, червоні, білі вина). Бар на пляжі: закуски, морозиво; напої (11: 00-18: 00): безалкогольні напої, місцеве пиво, вино, узо, раки, фільтр-кава, чай. Основний бар готелю Vantaris Palace (18: 00-23: 00), всі напої місцеві: чай, фільтр-кава, безалкогольні напої, місцеве пиво і вино, узо, бренді, ром, горілка, текіла, 5 видів коктейлів.

Номерний фонд представлений номерами категорії Double Rooms та Family Rooms (спальня з двоспальне ліжком, друга кімната з 2-ма односпальними ліжками).

Піщаний пляж знаходиться в 350 м від готелю. Пляжні рушники надаються під депозит. Парасольки і шезлонги надаються платно.

сайт https://www.vantarishotels.gr/vantarisgarden/