Острів Крит
Це найбільший острів Греції, що омивається трьома морями: на півночі – Критське море (Егейське), на півдні – Лівійське море, на заході – Іонічне море. Це най сонячний острів Середземномор’я, а туристичний сезон тут починається в травні і триває до кінця вересня.

Крит – унікальний острів, що поєднує в собі багатовікову історію, природні та архітектурні пам’ятки маленьких містечок з мальовничими пейзажами, чудовими пляжами, теплим морем. Це місце зародження мінойської культури, яка дала розвиток всієї Європейської культури в цілому. Це місце народження Зевса, а разом з ним народження найвідоміших міфів та легенд. Це острів численних монастирів, фортець та мечетей, що залишились від колишніх мешканців острова – турків, арабів та венеціанців. Про цікаві місця острова можна говорити багато, але найкраще – це взяти машину на прокат і все побачити на власні очі. Найцікавіші місця ми зібрали в наш суб’єктивний перелік must see Crete.

Територіально Крит ділиться на 4 регіони: Ханья, Ретімно, Іракліон та Лассіті. Кожний регіон унікальний, має свої особливості і зовсім не схожий на інші.