Bali Beach and Village 3*
Готельний комплекс розташований біля підніжжя критських гір на березі мальовничої бухти Балі. Bali Beach and Village знаходиться в 25 км на схід від міста Ретімно і в 45 км на захід від міста Іракліон. Центр селища з традиційними тавернами, ресторанами і різними магазинами розташований всього в 250 метрах від готелю.

Готель складається з двох територій: Beach – територія на березі, Village – територія через дорогу за Beach, на пагорбі. На території розташовано 2 великих басейни, 1 дитячий басейн і 1 басейн для немовлят. До басейнів примикає велика тераса з шезлонгами і парасольками. Також є більярд та пінг понг.

Готель працює по системі харчування “все включено”. До послуг гостей центральний ресторан Bali Beach, Лобі-бар Mediterraneo, бар Garden біля басейну Bali Beach, бар Archipelago біля басейну Bali Village, бар на пляжі Meltemi (не входить в систему AI). Концепція AI не поширюється: на пляжне обладнання, їжу і напої в барі біля пляжу, в тому числі і на напої імпортного виробництва, сейф, wi-fi.

Номерний фонд готелю налічує 125 номерів:

Double Room Bali Beach (22-26 кв.м) максимальне розміщення 3 людини, номери з видом на море або бічним видом на море. В якості додаткового спального місця надається софа або розкладне ліжко.

Quadruple Bali Beach (24-28 кв.м) максимальне розміщення 4 людини, номери з боковим видом на море або видом на море, на сад.

Double Room Bali Viilage (20-22 кв.м) максимальне розміщення 3 людини, вид з номера на сад, на басейн або бічний вид на море. В якості додаткового. спального місця надається софа або розкладне ліжко.

Quadruple Bali Village (22-24 кв.м) максимальне розміщення 4 людини, вид з номера на сад, на басейн або бічний вид на море.

Single Room Bali Village (18-22 кв м) макс. разм. 1 чол, вид на сад або басейн.

Піщаний пляж розташований в 50 м від готелю. Пляжні рушники не надаються. Пляжне обладнання надається за додаткову плату (орієнтовно 2 євро).


сайт https://www.balibeach.gr