Регіон Ретімно
Це популярний регіон Криту, з дуже вдалим розташуванням, що дає змогу відвідати безліч пам’яток острова, і при цьому відпочити на чудових пляжах та відвідати колоритні містечка. Ретімно також відомий красивими гірськими пейзажами, венеціанською архітектурою столиці області – міста Ретімно та традиційними грецькими селами, такими як Аногія (Anogia) і Спілі (Spili).

Основними курортами даного регіону є Ретімно, Балі, Панормо, Скалета, Аделі і Платаньяс.
Балі – це невелике селище в 45 км на захід від Іракліону – одне з наймальовничіших місць острова. Тут круті скелі з гротами, звідки відкриваються чудові види на море, острівці і піщані пляжі в бухтах з чистою водою. На курорті – безліч магазинчиків і мальовничих таверн в традиційному грецькому стилі (є навіть таверна всередині колишньої шхуни, що навічно сіла на мілину), нічний клуб.
Панормо – мальовниче містечко, розташоване на скелястому березі з прекрасним видом на море і стародавнє місто Ретімно. Курорт славиться своїми чистими, зручними пляжами і чудовими рибними тавернами.
Скалета – невеличке містечко в 11 км від Ретімно, відоме своїм великим піщаний пляжем. Це місце підійде для сімейного відпочинку. Нічне життя тут дуже спокійне, проте в наявності численні таверни, ресторани, магазини та бари.
Аделі і Платаньяс – невеликі тихі курортні містечка, розташовані в 5 км на схід від Ретімно. Тут безліч магазинчиків і таверн в традиційному грецькому стилі, прекрасні піщані пляжі. Підходять для спокійного сімейного відпочинку з дітьми або спокійного відпочинку «на лоні природи».
Ретімно – один з наймальовничіших міст Криту, який вдало поєднує історичні пам’ятки з близькістю чудових пляжів. Ретімно можна умовно розділити на дві частини: одна – це нескінченний піщаний пляж, який тягнеться від східної околиці, плавно переходячи в інші прибережні містечка. І друга – це Старе місто з його переплетінням архітектурних, історичних і культурних впливів і стилів Венеції і Оттоманської імперії.

Як північне, так і на південне узбережжя регіону Ретімно відоме своїми широкими піщаними пляжами.

В даному регіоні є готелі, від двох до п’ятизіркових, апарт-готелі, апартаменти, вілли – все це різної ціни і різного рівня комфорту. Найвідоміша мережа готелів Греції – Grand Leoniki Residence by Grecotel 4*, Grecotel Caramel Boutique Resort 5*, Grecotel Marine Palace & Aqua Park 4*, Grecotel Creta Palace Luxury Resort 5*, Grecotel White Palace Luxury Resort 5* та Grecotel Plaza Spa Apartments 4*.

Мережа готелів Aquila представлена 2 готелями:

Aquila Porto Rethymno 5

Aquila Rithymna Beach 5

Також є декілька готелів мережі Iberostar – Iberostar Creta Marine 4* та Iberostar Creta Panorama & Mare 4*.

Серед інших можемо виділити наступні готелі:

CHC Imperial Palace Adults Only 4*

Pearl Beach 4*

Aegean Pearl 5*

Rethymno Residence 4*

The Syntopia Hotel 4* Adults Only

Bali Star Hotel 3*

Bali Beach Hotel & Village 3*

Creta Residence 3*

Villa Oliva 3*

Talea beach 3*

Scaleta Beach Hotel 3*