Caribbean World Soma Bay – елегантний 5-зірковий готель, розташований на 140 000 кв. метрів, на Єгипетському узбережжі Червоного моря, що зачаровує своєю кришталево-чистою водою. Курорти Червоного моря привабливі своїм морським узбережжям і підводним світом.

Готель розташований на піщаному узбережжі бухти Soma Bay, приблизно в 45 км на південь від міжнародного аеропорту Хургади. Прекрасне місце розташування дає можливість цілий рік насолоджуватися тропічної сонячною погодою і чарівною пустелею на тлі гір.

Привабливий готель з високим рівнем сервісу і широким вибором додаткових послуг знаходиться поруч з морем. До послуг відпочиваючих: басейни, аквапарк, SPA-центр, кілька ресторанів і барів. А для юних гостей готелю є міні-клуб, ігровий майданчик і дискотека.

Власний піщаний пляж, протяжністю 560 м. Готель розташований на першій лінії від пляжу. Відстань до пляжу від головних корпусів близько 500 м, найближче до моря розташовані номери категорії Sea View. Ширина пляжу – 360 м. Вхід в море – пологий, комфортний. На пляжі є 3 бари та 2 ресторани. Пляжні рушники, парасольки, матраци, шезлонги – безкоштовно.

Сайт готелю: https://www.caribbeanworldresorts.com/