Рас-Насрані


Ця мальовнича бухта розташована на півночі Шарм-ель-Шейха, поруч з Набк, але через невелике поглиблення, вітри тут все ж не такі сильні.

Так як бухта невелика, тут розташовано не багато готелів, але для різної категорії туристів. Респектабельний Baron Resort Sharm El Sheikh, Baron Palms (Adults Only 16+), з гарною інфраструктурою і харчуванням – Coral Sea Sensatori Resort, дуже зелений і затишний Jaz Belvedere Resort, бюджетний Coral Beach Resort Montazah.

Тут практично немає розваг, магазинчики і сувенірні лавки можна знайти на території готелю. Однак на таксі можна дістатися до Шаркс-Бей і інших районів Шарм-ель-Шейха з яскравою інфраструктурою: ресторанчиками, магазинами, сувенірними крамницями.

Це місце називають Меккою для любителів снорклинга і дайвінгу. Протяжність берегової лінії вздовж Червоного моря становить близько 2 км. Пляжі і кораловий риф Рас-Насрані вважають кращими на узбережжі, морський світ надзвичайно багатий.

Особливо розкішний риф знаходиться на пляжі готелю Baron, але і в інших готелях цієї бухти вас чекають красиві рибки і неймовірні корали. Єдиний мінус бухти в тому, що течія тут може бути досить сильною. Рифи в районі Рас-Насрані різні – прямовисні скелі на глибині до 20 м і широкі плато майже біля поверхні – на глибині 1,5 метрів. Знайдеться заняття і для тих, хто любить плавати з аквалангом, і для досвідчених дайверів.

Пляжі в Рас-Насрані чисті, з піщаним покриттям. Майже всюди вхід в море неможливий через коралів, купатися краще теж в спеціальному взутті. Повноцінно скупатися і поплавати можна, якщо пірнути в море з понтона, який є майже у кожного готелю. У деяких готелів на пляжі є ділянки, розчищені від коралів.

Baron Resort 5*

Coral Beach Resort Montazah 4*