Fayrouz Resort 4*
Готель розташований на першій береговій лінії в районі Наама Бей, в 12 км від аеропорту міста Шарм Ель Шейх.

Готель володіє найгарнішою доглянутою зеленою територією, навколо велика кількість найрізноманітніших рослин і запашних квітів, тут неймовірно приємно гуляти.

Ще однією родзинкою готелю є Pirate`s Bar, з інтер’єром в піратському стилі, який користується популярністю у відпочиваючих всього Шарм-ель-Шейха.

Системи харчування в готелі на будь-який смак:
Система BB – включає сніданок з напоями (чай, кава, вода).
Система HB – включає сніданок з напоями (чай, кава, вода) і вечеря (всі напої за додаткову плату).
Система FB – включає сніданок з напоями (чай, кава, вода), обід і вечерю (всі напої за додаткову плату).Система FB+ пропонується 1 безалкогольний напій на обід і вечерю.

Гості можуть користуватися різними басейнами з підігрівом, а також безкоштовно відвідувати Cleo Park і вечірнє шоу в готелі Sharm Dreams Resort 5 *. Cleo Park знаходиться недалеко, має 17 гірок для дорослих і 5 для дітей. Басейни аквапарку в зимовий період не підігріваються. Працює за графіком 11:00 – 13:00 / 14:00 – 16:00. Бара на території аквапарку немає.

Слід звернути увагу, що на всій території готеля не передбачено WiFi.

Так як готель розташований в центральній частині затоки Наама бей – поруч знаходяться численні ресторани, магазини, кафе і сувенірні лавки.

Просторий піщаний пляж має пологий вхід в море, який ідеально підійде для сімей з дітьми. Протяжність 700 метрів, є понтон, захід у море з берега.

Рекомендуємо готель для молодіжного та сімейного відпочинку з дітьми.

Сайт готелю: www.fayrouzresort.com