Reef Oasis Blue Bay 5*

Приголомшливий вид на Синайські гори та острів Тиран створює фон для чарівного курортного спа-готелю Reef Oasis Blue Bay, який розміщений на м’яких піщаних пляжах з видом на Червоне море . Готель входить в мережу готелів Reef Oasis Hotels & Resorts.
Велика зелена квітуча територія безумовно порадує гостей.

Готель складається з основної будівлі (рецепція, ресторани, бари, spa центр) і комплексу двоповерхових житлових корпусів.

До послуг гостей приватний пляж, аквапарк і відкритий басейн. У місцях загального користування діє безкоштовний Wi-Fi.

Для відпочинку гостей в готелі є басейн Leisure з гідромасажною зоною і водними гірками, дитячий басейн і пейзажні басейни з гідромасажною зоною, а також пляж з 3 гідромасажними ваннами Jacuzzi.

Для зручності гостей кожні 5 хвилин курсує безкоштовний транспорт «таф таф», а для особливих запитів, таких як перевезення багажу, надаються гольф-карти.

Мережевий SPA центр Reef Oasis Spa Collection порадує широким вибором процедур. Сучасний дайвінг центр – Reef Oasis Dive Club запропонує широкий спектр навчальних курсів.

Гості готелю користуються власним піщаним пляжем (є коротка коралова мілина і три невеликі лагуни). Ліфти для спуску і підйому на пляж (за басейном Infinity). Працюють з 07:00 до 18:00.

Рекомендуємо готель для сімейного та молодіжного відпочинку.

Сайт готелю: https://www.reefoasisresorts.com/