Iberotel Costa Mares 5* – це чарівний морський куточок. Чисті лінії й сучасна елегантність у поєднанні з приголомшливим морським берегом і прекрасним видом.

Iberotel Costa Mares 5 * розташований на першій береговій лінії в районі Марса Марес міста Марса Алам. Відкрито у 2021 році. Готель складається з 3-поверхових 7 будівель. Підходить як для молодіжного, так і для сімейного відпочинку.

Головний ресторан Corals з відкритою терасою пропонує широкий вибір страв інтернаціональної кухні. Ресторан Sands Beach, бар на пляжі Sands, бар біля басейну.
Пляж в Iberotel Costa Mares 5 * м’який і піщаний, що тягнеться на багато кілометрів, наскільки вистачить очей. Яскраве сонце, тепла вода і м’ягкий морський бриз створюють ідеальну пляжну атмосферу, яка робить його таким особливим. Протяжність пляжу 160 метрів, причал буде доступний з січня 2022 року.

Риф в Марса Марес досить унікальний і має кілька видів, які можна побачити тільки тут. Це одне з найвідоміших місць, де можна побачити зелених морських черепах і невловимих дюгонів! Прекрасна невимушена атмосфера в поєднанні з першокласним сервісом, кулінарною майстерністю і великими зручностями роблять його ще більш привабливим.

Сайт готелю: https://www.jazhotels.com/