Курортний готель Hilton Marsa Alam Nubian 5* розташований на пляжі західного узбережжя Єгипту, 30 км від аеропорту Марс-Алам. Поруч знаходиться відома бухта Абу Дабаб, де можна поплавати з черепахами.

Готель відкрився влітку 2011 року. Готельний комплекс складається з одноповерхової будівлі ресепшн і 23-х одноповерхових та двоповерхових корпусів. Готель має у своєму розпорядженні величезну територію з власним піщаним пляжем, чотирма басейнами, ресторанами, барами, дитячим мініклубом і тренажерним залом. Ресепшн і готельні номери виконані в нубійському стилі.

У курортному готелі працює багато закладів харчування, в тому числі кафе в бедуїнському стилі, де можна замовити кальян і помилуватися танцем живота. У головному ресторані вам запропонують приготовлену в печі піцу і шведський стіл з десертами. У барі біля басейну подають салати та кебаб на грилі.

Пляж поділяється на дві частини: рифову та піщану. Для купання необхідні аквашузи. Понтон відсутній. Дуже зручний піщаний вхід у воду. Ліворуч і праворуч є коралові рифи. Багато величезних черепах, скатів, різноманітних рибок. Можна побачити мурену і великих барракуд. Прекрасно підійде для любителів снорклінгу і дайвінгу, а також для сімейного, молодіжного або романтичного відпочинку.

Сайт готелю: https://www.hilton.com/en/hotels/rmfhihi-hilton-marsa-alam-nubian-resort/